• Maciej Zień dla agencji ContentMania komentuje swoją kolekcję „The Best Of Zień”. Pierwszy raz w 20. letniej karierze projektant pokazał 30 swoich najlepszych kreacji podczas jednego wydarzenia! Pokaz odbył się w ramach trzeciej edycji Marka Wspiera Markę – eventu, którego byliśmy patronem medialnym.

Maciej Zień

projektant mody

To jest tak naprawdę kompilacja kilku kolekcji, dlatego, że dzisiaj postanowiłem przygotować na wieczór „The Best Of”, czyli zebrałem swoich kilka najpiękniejszych sukienek, które są znane z tego, że miały je na sobie znane aktorki, moje gwiazdy, więc jest to połączenie tak naprawdę najlepszych moich koktajlowych i wieczorowych sukienek. Zostały albo uznane przez krytyków mody, albo to, że zostały założone przez Danutę Stenkę, Anetę Kręglicką, Alicję Bachledę-Curuś czy też Maję Ostaszewską, wiele, wiele różnych znanych postaci, które wybrały te akurat kreacje i były one bardzo szeroko omawiane w Polsce.

Dzisiejsza ulubiona kreacja i kto ją będzie nosił?

Jest kilka moich ulubionych, także trudno mi jest odpowiedzieć, dlatego że tak jak powiedziałem, jest to podsumowanie kilku kolekcji, więc wybrałem po prostu moje ulubione i nie będę się rozdrabniał na drobne.

To ważny dzień?

Czy to ważny dzień? Na pewno o wiele mniej stresujący niżeli debiutancka kolekcja w Warszawie, gdzie krytyka jest okrutna. A czy ważny? Oczywiście, za każdym razem, kiedy pokazuję swoją kolekcję mam stres, denerwuję się i szanuję po prostu to, dla kogo pokazuję.

I ze stresem patrzy Pan na oczy, na opinie?

Całe szczęście podczas pokazu mody jestem na zapleczu i przebieram modelki, więc nie mam czasu na analizowanie tego, jak sala reaguje, ale na pewno jest ważny ten sam finał i jakie są echa później w kuluarach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here